2. března 2010 • 20:32

Hříšník Woods prý začíná s tréninkem

Autor:
TOP VIDEA
Ostrava - Dukla: Brandner dotlačil ve skrumáži míč do brány, Dukla vede 1:0 Ostrava - Dukla: Brandner dotlačil ve skrumáži míč do brány, Dukla vede 1:0
Mountfield HK - Liberec: Ordošovo vyloučení, na které si po zápase stěžoval kouč Pešán Mountfield HK - Liberec: Ordošovo vyloučení, na které si po zápase stěžoval kouč Pešán
VŠECHNA VIDEA ZDE

Americký golfista Tiger Woods se po skandálu s mnohonásobnou nevěrou prý vrátil k běžnému životu a začal znovu trénovat. Dnes to agentuře AP řekla osoba blízká Woodsovi, která však chtěla zůstat v utajení.Woods, který po listopadovém skandálu přerušil kariéru a snažil se zachránit manželství mimo jiné pobytem v rodinné poradně v Arizoně, je již zpět ve svém domě poblíž Orlanda na Floridě a objevil se také na místním golfovém odpališti.

Podle anonymního zdroje však stále není jasné, kdy se nejlepší světový golfista vrátí na turnaje.

Woods se na okruhu PGA objevil naposledy 15. listopadu, kdy si na Australian Masters připsal již 82. triumf na světových turnajích.

Jistě se nevrátí ani na turnaj v Doralu, kde by příští týden mohl navázat na své tři předchozí triumfy.

Pravděpodobněji se jeví možnost, že se objeví na konci března na turnaji v Bay Hill, kde bude obhajovat vítězství a kde startoval pokaždé od roku 1995.

Manželka Elin Nordegren se s dětmi odstěhovala od golfisty Tigera Woodse.
Manželka Elin Nordegren se s dětmi odstěhovala od golfisty Tigera Woodse.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, golf, woods
 Klasická verze
Mobilní verze