Nor předvedl neskutečnou kopací techniku! Zahraje si NFL? | iSport.cz
21. prosince 2012 • 14:00

Nor předvedl neskutečnou kopací techniku! Zahraje si NFL?

Autor: ČTK, mt
Mladý Nor umístil na YouTube video, kde předvádí neskutečnou kopací techniku! Zahraje si v NFL?
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Zvládne Sparta šlágr s Boleslaví? Vyplatí se vsadit na duel Baníku SÁZKAŘSKÉ TIPY: Zvládne Sparta šlágr s Boleslaví? Vyplatí se vsadit na duel Baníku
SE SIMONOU: Rolinek má zase radost z hokeje. S Vrchlabím chci postup, říká útočník SE SIMONOU: Rolinek má zase radost z hokeje. S Vrchlabím chci postup, říká útočník
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Čtyřminutové video na YouTube možná vynese norskému mladíkovi angažmá v zámořské lize amerického fotbalu NFL. Díky přesným a ekvilibristickým kopům, které na záznamu předvádí, si Havarda Ruglanda pozvalo na zkoušku vedení New Yorku Jets. Zájem o sedmadvacetiletého Nora, jehož kousky zhlédlo na YouTube přes 600 tisíc lidí, projevily také tři týmy amerických univerzit."Šlo to dobře," řekl Rugland o zkoušce v Jets norské stanici NRK. "Samozřejmě člověk je tady trochu víc pod tlakem, ale byl jsem v klidu," uvedl Nor, který americký fotbal nikdy nehrál.

Na videu předvádí kopy na brány z 50 metrů, ale také dokáže trefit míčem basketbalový koš, přihrát ho kamarádovi jedoucímu v autě, na skateboardu či stojícímu na mostě."Havard má jako kopáč neuvěřitelný talent," řekl agentuře Reuters trenér kopáčů Michael Husted. "Má v noze dělo.

Když bude pracovat na technice, může patřit v NFL k nejlepším," uvedl Husted, jenž hrál v NFL devět sezon.

Rugland by mohl jít ve stopách krajana Jana Steneruda, jenž působil v zámořské soutěži 19 sezon. Vysloužil si místo v Síni slávy, kam se prosadil jako jeden z pouhých tří kopáčů.

VIDEO: Neskutečná kopací technika mladého Nora

 
Články odjinud


Články odjinud