27. dubna 2018 • 22:30

Squashista Švec jako třetí Čech vyhrál turnaj PSA

Autor:
Squashista Martin Švec v akci
TOP VIDEA
Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce
Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český squashista Martin Švec poprvé v kariéře vyhrál turnaj PSA. V dnešním souboji o titul v Kapském Městě porazil Inda Abhaje Singha 3:1 na sety. Ve finále uspěl Švec na pátý pokus."Je to pro mě velká euforie. Jsem neskutečně rád za to, že to konečně vyšlo," řekl Švec, který naposledy prohrál finále minulý týden v Johannesburgu.

Třiadvacetiletý hráč se stal třetím českým squashistou, který dokázal vyhrát turnaj PSA. V únoru se to povedlo v Torontu Danielu Mekbibovi, Jan Koukal ovládl 34 turnajů.

"Doufám, že na další turnajová vítězství nebudu dlouho čekat. Další cíl je pro mě dostat se do nejlepší stovky, což by se mi mohlo povést," řekl Švec, který je v žebříčku na 116. místě.

Jeho finálový soupeř Singh figuruje o jednu příčku výš. Švec ho dokázal porazit, i když před zápasem onemocněl. "Ráno jsem se probudil s teplotou a s kašlem. Celý den mi bylo blbě. V zápase to naštěstí přebil adrenalin," uvedl český hráč, kterému pomohl i společný trénink v Praze s bývalou světovou jedničkou Grégorym Gaultierem.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze