V semifinále softbalové extraligy si Chomutov vybral Tempo | iSport.cz
7. září 2020 • 13:53

V semifinále softbalové extraligy si Chomutov vybral Tempo

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Michal Holobrádek patří k nejlepším nadhazovačům v Evropě.
TOP VIDEA
Vémola promluvil o Mikuláškovi, rozchodu i drogách: Pešta? Bulík, ale něco dokázal
Soupeři Plzně a Liberce v EL: Tvrdí Dánové, na Rumuny útočí korona
VŠECHNA VIDEA ZDE

Softbalisté Sportclubu 80 Chomutov vyhráli nadstavbovou část extraligy. Díky prvnímu místu si mohli vybrat semifinálového soupeře a zvolili pražské Tempo. Druhou dvojici vytvoří obhájci titulu Žraloci Ledenice a Hroši Havlíčkův Brod. Boje o finále na tři vítězná utkání začnou 19. září.Chomutov vyhrál jako jediný tým dvacet zápasů. "Je to odměna za dobrý softbal, který jsme předváděli. Dost si rozumíme s chytači ohledně volby nadhozů a v boxu se cítím komfortně," řekl v tiskové zprávě Marek Malý, který v roli nadhazovače udělal 176 strikeoutů a daří se mu i na pálce, už odpálil sedm homerunů.

Chomutov si do utkání o finále vybral pražské Tempo, které skončilo čtvrté. "Nečeká nás ale nic lehkého, ať bychom si vybrali jakkoliv," podotkl Malý.

V druhé dvojici měli Hroši Havlíčkův Brod i Žraloci Ledenice stejný poměr vyhraných a prohraných zápasů 19:9. "Budeme se soustředit na sebe a na vlastní výkon a tolik zase neřešit, kdo proti nám bude hrát," uvedl Michal Holobrádek. Reprezentační nadhazovačská jednička zaznamenala letos v lize za Hrochy 244 strikeoutů.

Na loňský úspěch a postup do finále nenavázali hráči Locos Břeclav, kteří zaznamenali patnáct výher a třináct proher a v nadstavbě byli šestí. V soutěži žen mají jistotu play off pražské týmy Joudrs, Eagles a Tempa, ligový nováček Trutnov a Žraloci Ledenice. O šestém postupujícím se rozhodne o víkendu.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud