Opatrný vyhrál mezinárodní soutěž | iSport.cz
11. září 2008 • 21:29

Opatrný vyhrál mezinárodní soutěž

Autor:
Aleš Opatrný
TOP VIDEA
Čech oznámil, že ukončí kariéru. Jaké jsou okolnosti jeho rozhodnutí? Čech oznámil, že ukončí kariéru. Jaké jsou okolnosti jeho rozhodnutí?
Třinec - Karlovy Vary: Vlastní gól hostů! Hráči Energie si srazili puk do prázdné branky, 3:1 Třinec - Karlovy Vary: Vlastní gól hostů! Hráči Energie si srazili puk do prázdné branky, 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český reprezentant Aleš Opatrný vyhrál s koněm Titan R.S. mezinárodní závody v parkurovém skákání v Praze, zařazené do série Poháru národů a Světového poháru.V jezdeckém areálu na Císařském ostrově předvedla současná domácí skoková jednička bezchybnou jízdu, na dalších místech za Opatrným skončili Ir Shane Carey a Francouz Nicolas Delmotte.

Soutěž, zařazená do takzvané Malé túry s výškou překážek do 140 cm, se jela se na dvě kola. Dvaatřicet z 72 startujících, kteří zvládli první kolo bez chyby, postoupili do druhé fáze, v níž už rozhodoval i dosažený čas.

"Olaf Petersen připravil velmi zajímavé a technické kurzy. Na to, že se jednalo o zahajovací soutěže, tak byl obtížnostně na vysoké úrovni. Je to ale zcela pochopitelné, jelikož se zde sešla opravdu špičková konkurence," prohlásil v tiskové zprávě Opatrný, na nějž druhý Carey s koněm Cashla Bay ztratil více než sekundu.

V úvodní soutěži s výškou překážek do 130 centimetrů zvítězil italský jezdec Emanuele Gaudiano s šestiletým holštýnským valachem Chicago 84. Nejlepší z domácích jezdců byl osmý Josef Kincl se sedmiletou klisnou Greay Rose.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud