Radiměřská získala mistrovský titul ve víceboji | iSport.cz

Radiměřská získala mistrovský titul ve víceboji

gymnastika
Trpišovský: Skvělý terén, dobrá kombinace. Bylo hodně místa
Vondrášek po debaklu: Není o čem. Slavia celý zápas lepší, červená přísná

Teprve šestnáctiletá moderní gymnastka Nela Radiměřská z GiTy Brno získala na společném mistrovství České a Slovenské republiky svůj první titul ve víceboji.

Na druhém místě skončila její týmová kolegyně Monika Míčková. Třetí byla obhájkyně posledních dvou titulů Iva Mendlíková, kterou trápily bolesti zad.

Radiměřská odvedla v celém čtyřboji nejvyrovnanější výkony. Míčková se připravila o možnost získat titul chybami při cvičení se stuhou. "Radiměřská zvládla ze všech závodnic nejlépe technickou část svého cvičení a potvrdila svou momentální dobrou výkonnost," uvedla trenérka GiTy Brno Zdena Schinzlová.

Na čtvrtém místě, ale se značnou bodovou ztrátou na vedoucí trojlístek, skončila po návratu k závodní činnosti Dominika Červenková. Ta získala titul ve čtyřboji před třemi lety.

V neděli jsou na programu finálová cvičení v jednotlivých disciplínách.

Výsledky:
1. Radiměřská 60,00, 2. Míčková 59,70, 3. Mendlíková (všechny GiTy Brno) 58,15, 4. Červenková (Máj Č. Budějovice) 55,075, 5. Illichová (Chodov) 54,40, 6. Zámorská (GiTy Brno) 53,40.

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.