8. listopadu 2008 • 19:45

Česká gymnastka do finále

Autor:
gymnastika
TOP VIDEA
SESTŘIH: Bayern Mnichov - Brémy 4:2. Favorit skolil Pavlenkův tým až v závěru utkání SESTŘIH: Bayern Mnichov - Brémy 4:2. Favorit skolil Pavlenkův tým až v závěru utkání
Sáblíková po bronzu: Uspěchávala jsem to, ke konci se mi to trošku vymstilo Sáblíková po bronzu: Uspěchávala jsem to, ke konci se mi to trošku vymstilo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Česká mistryně Nela Radiměřská se dostala v závěrečném závodě letošní Grand Prix moderních gymnastek v Bratislavě do nedělního finále ve cvičení s kužely.Ve víceboji obsadila Radiměřská 10. místo. Zcela suverénně si dnes vedly ruské gymnastky Olga Kapranovová s Věrou Sesinovou a Izraelka Irina Risenzonová. Tento trojlístek ostatním soupeřkám ve čtyřboji výrazně odskočil.

Víceboj vyhrála Kapranovová, která svou krajanku předčila ve cvičeních s obručí, kužely a zejména se stuhou. To se Sesinové vůbec nepovedlo a na svou soupeřku ztratila 0,6 bodu. Radiměřské vyšlo vedle cvičení s kužely ještě cvičení s obručí, v němž obsadila deváté místo a na postup do finále jí chybělo pouhých pět setin bodu.

"Výsledek mohl být o něco lepší, dopustila jsem se několika drobných chybiček. Necvičila jsem tak čistě jako na nedávném mistrovství republiky před měsícem v Nitře," uvedla Radiměřská.

Výsledky - víceboj:
1. Kapranovová 73,900, 2. Sesinová (obě Rus.) 73,375, 3. Riesenzonová (Izr.) 71,000, 4. Mitroszová (Pol.) 67,550, 5. Weberová (Rak.) 66,475, 6. Kikkasová (Est.) 66,175, ...10. Radiměřská (ČR) 60,325.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>
Klasická verze
Mobilní verze