Rodriguez se vrátil ve velkém stylu

Nejlépe placený baseballista MLB Alex Rodriguez se do týmu New Yorku Yankees vrátil ve velkém stylu. Pálkař, který vynechal úvodních 28 zápasů sezony kvůli operaci kyčle, hned při svém prvním odpalu zaznamenal homerun a třemi body přispěl k výhře 4:0 v Baltimore.
Velký podíl na vítězství a ukončení pětizápasové série bez výhry měl také nejlépe placený nadhazovač soutěže C.C. Sabathia.Rodriguez poslal míč mimo hřiště už v první směně, kdy zajistil Yankees vedení 3:0.
"Položil jsem základ a o zbytek se postaral C.C. Byl to jeho zápas," řekl po utkání Rodriguez, který podle smlouvy z prosince 2007 vydělává 27,5 milionu dolarů ročně.
"První odpal a hned homerun. Neuvěřitelné...," řekl na spoluhráčovu adresu Sabathia, jenž má s Yankees sedmiletou smlouvu na 161 milionů dolarů. "Bylo to opravdu skvělé. Ale od něj to tak nějak očekáváte. Vždyť je to nejlepší hráč v lize," dodal.
Americká liga:
Cleveland - Detroit 0:1,
Baltimore - NY Yankees 0:4,
Boston - Tampa Bay 7:3,
Minnesota - Seattle 11:0,
Chicago White Sox - Texas 0:6,
LA Angels - Kansas City 4:1,
Oakland - Toronto 5:3.
Národní liga:
Philadelphia - Atlanta 10:6,
Cincinnati - St. Louis 6:4,
NY Mets - Pittsburgh 7:3,
Milwaukee - Chicago Cubs 3:2,
Houston - San Diego 2:0,
Colorado - Florida 3:8,
Arizona - Washington 4:5,
LA Dodgers - San Francisco 1:3.