Duel mezi Kličkem a Hayem se neuskuteční | iSport.cz
3. června 2009 • 19:02

Duel mezi Kličkem a Hayem se neuskuteční

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Vladimír Kličko
TOP VIDEA
SESTŘIH: Plzeň - Sönderjyske 3:0. Viktoria jde v EL dál, čeká ji cesta do Izraele
Vémola promluvil o Mikuláškovi, rozchodu i drogách: Pešta? Bulík, ale něco dokázal
VŠECHNA VIDEA ZDE

AKTUALIZOVÁNO - Boxerští promotéři museli během jediného týdne zrušit už druhý souboj o titul profesionálního mistra světa těžké váhy. Na 20. června naplánovaný duel mezi Vladimirem Kličkem a Davidem Hayem se neuskuteční kvůli Britovu zranění.Na souboj už přitom bylo prodáno 57 tisíc vstupenek do fotbalové arény v Gelsenkirchenu, která je domácím působištěm bundesligového Schalke. "Je to šok, nemohu tomu uvěřit," nechal se dnes slyšet ukrajinský obhájce Kličko.

Jeho tým se snaží na tento termín nyní sehnat náhradu, uvažuje se dokonce o Nikolaji Valujevovi nebo Ruslanu Čagajevovi. Tito dva boxeři se měli utkat o mistrovský pás organizace WBA o minulém víkendu v Helsinkách, ale Čagajevovi byla v krvi zjištěna žloutenka typu B."Nemáme žádné pochybnosti.

Vladimir by se po zápase nechal pro jistotu očkovat," prohlásil Kličkův manažer Bernd Bönte. Také Čagajev se k případnému souboji staví vstřícně: "Jasně že chci boxovat. Pokud mi pan Kohl (hamburský promotér) zavolá, já jsem připraven.

"Kličko se na obhajobu pásů IBF a WBO pečlivě připravoval pět týdnů v tréninkovém centru v Rakousku. V ringu se chtěl Hayemu pomstít za drzé gesto ze společné tiskové konference v dubnu. Tehdy Brit před novináře předstoupil v černém tričku s potiskem, na němž stojí v ringu, drží v rukou zkrvavené hlavy obou bratrů Kličkových a pod ním leží jejich bezvládná těla.

Témata:  sport, box, haye, kličko
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud