Konečný bude hájit titul: Vyzve ho Petrosjan | iSport.cz
10. listopadu 2010 • 15:16

Konečný bude hájit titul: Vyzve ho Petrosjan

Autor: ČTK
TOP VIDEA
Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali svoje luxusní sídlo Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali svoje luxusní sídlo
Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejlepší český profesionální boxer současnosti Lukáš Konečný se v pátek 3. prosince představí v Praze. V hale pražské Sparty na Podvinném mlýnu se utká s Arménem Hamletem Petrosjanem a ve hře bude obhajoba pásu evropského šampiona v lehké střední váhové kategorii.¨"Jedná se o dobrovolnou obhajobu, ta povinná proti Ryanu Rhodesovi by měla být až v roce 2011," uvedl Konečný na svých internetových stránkách.

Pětatřicetiletý Petrosjan byl v minulosti držitelem interkontinentálních titulů IBF a WBA. Ve Švýcarsku žijící boxer má na svém kontě 35 zápasů v profiringu, z nichž 29 vyhrál a šest prohrál.

Konečného bilance je 48 zápasů a 45 výher.

Nejlepší český profesionální boxer současnosti Lukáš Konečný se v pátek 3. prosince představí v Praze. V hale pražské Sparty na Podvinném mlýnu se utká s Arménem Hamletem Petrosjanem a ve hře bude obhajoba pásu evropského šampiona v lehké střední váhové kategorii.
Program galavečera se v současnosti ještě tvoří, v titulovém zápase by se měl představit v supertěžké váhové kategorii i Ondřej Pála.

O titul mistryně světa organizace WBO střední váhy by měla boxovat Christina Hammerová z Německa, kterou stejně jako Konečného zastupuje manažer Ulf Steinforth.

Témata:  sport, box, konečný, petrosjan
 
Články odjinud


Články odjinud