Do extraligy se vrátili Sladký, Štegl a Kožušník | iSport.cz
29. prosince 2008 • 15:44

Do extraligy se vrátili Sladký, Štegl a Kožušník

Autor: ČTK
Petr Kožušník
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Několik zajímavých přestupů se zrodilo v extralize florbalistů před koncem přestupního termínu, který se uzavře 31. prosince. Hned tři hráči se vrátili ze svých švýcarských angažmá.Účastník nedávného mistrovství světa v Ostravě a Praze Tomáš Sladký zamířil po roce a půl z mistrovského Wileru-Ersigenu zpět do Vítkovic.

V Rychenbergu Winterthur skončil obránce Adam Štegl a vrací se do Tatranu Střešovice. Zkušený Petr Kožušník skončil v třetiligovém klubu Ad Astra Sarnen a jde do Havířova, kde se setká se svými bratry Pavlem a Miroslavem.

Extraligové angažmá má i trenér české reprezentace Zdeněk Skružný, jemuž skončila po světovém šampionátu smlouva. Od 1. ledna bude působit na lavičce Liberce, kde vytvoří duo s Viktorem Kolářem. O novém složení realizačního týmu národního mužstva se bude jednat.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinud