Garčar opouští Střešovice, jde do Švédska | iSport.cz
19. května 2009 • 16:29

Garčar opouští Střešovice, jde do Švédska

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Garčar
TOP VIDEA
SESTŘIH: Midtjylland - Slavia 4:1. Postup do LM v prachu, rozhodla opakovaná penalta
INSIDER: Sparta měla koupit Jemelku, Horváth by byl jako Panenka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Florbalový reprezentant Milan Garčar opouští Tatran Střešovice a bude hrát za IBF Falun. Šestadvacetiletý obránce uzavřel podle internetových stránek švédského klubu roční smlouvu s další opcí.Stane se tak po Radimu Cepkovi a Martinu Richtrovi třetím českým hráčem, který bude působit v prestižní švédské lize.Garčar byl s Falunem v kontaktu delší dobu.

Na angažmá se domluvil na konci dubna, ale čekalo se na dohodu mezi kluby.Ve švédské elitní soutěži naposledy působil před dvěma roky Richter v Jönköpingu, průkopníkem byl Cepek ve Växjö.

V uplynulém ročníku ofenzivní zadák Střešovic zaznamenal v základní části v 19 zápasech 20 bodů za 11 branek a devět asistencí. V 11 zápasech play off přidal specialista na samostatné nájezdy 12 bodů za osm tref a čtyři přihrávky.

Účastník posledních dvou světových šampionátů celkem v nejvyšší soutěži ve 193 utkáních včetně play off zaznamenal 166 bodů za 85 tref a 81 asistencí.

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinud