27. dubna 2018 • 20:57

Futsalisté Chrudimi opět slaví titul. Sérii se Spartou ovládli 3:0

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Futsalisté Chrudimi dnes ve třetím finále porazili hostující Spartu 9:4 po prodloužení a sérii ovládli 3:0 na zápasy. Východočeský celek potvrdil roli domácího suveréna a nejvyšší českou soutěž vyhrál podvanácté za sebou a celkově získal už čtrnáctý titul.

Chrudim v play off neprohrála ani jeden zápas, ale dnes se na vítězství nadřela. Ve druhém poločase sice domácí vedli už 4:2, ale Pražanům se podařilo vyrovnat. V prodloužení už však Sparta na soupeře nestačila a pětkrát inkasovala. Třemi góly se na výhře Chrudimi podílel Everton, po dvou brankách přidali Mareš, Rešetár a Max, za hosty se dvakrát trefil Brahimi.

Finále play off první futsalové ligy - 3. zápas:

Chrudim - Sparta Praha 9:4 po prodl. (2:2, 4:4)

Branky: 3., 43. a 50. Everton, 11. a 41. R. Mareš, 25. a 45. Rešetár, 28. a 47. Max - 8. a 29. Brahimi, 9. Belej, 28. Amadeu. Konečný stav série 3:0.