Futsalisté Chrudimi jsou v osmifinále LM! Differdange porazili 4:0

0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Futsalisté Chrudimi postoupili do osmifinále Ligy mistrů. Čeští šampioni v úvodním kole elitní soutěže na domácí palubovce porazili lucemburské Differdange jednoznačně 4:0.

Chrudimští, kteří už v listopadovém předkole vyřadili finský tým Akaa po vítězství 2:1, během první půle dali Differdange tři góly. Dvakrát se trefil David Drozd a jednou jeho bratr Pavel. Triumf Východočechů ve 40. minutě korunoval čtvrtou brankou Tomáš Koudelka.

Aktuální ročník futsalové Ligy mistrů se kvůli koronavirové pandemii hraje vyřazovacím způsobem na jeden vítězný zápas bez diváků. Osm nejlepších celků v dubnu nebo květnu absolvuje závěrečný turnaj v Minsku. Osmifinále proběhne mezi 16. až 21 únorem, losování je na programu ve čtvrtek.