28. ledna 2009 • 20:00

Házenkáři Dukly sebrali Prešovu bod

0
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews
Zima dohnal(a) Slavii, Trpišovského díl viny. Sparta má víc herní nadstavby

Házenkáři pražské Dukly remizovali v dnešní předehrávce 21. kola extraligy s Prešovem 28:28. Pražané obrali slovenského hosta nejvyšší české soutěže teprve o třetí bod, dosud jedinou ztrátou lídra tabulky byla říjnová porážka v Zubří.

Dukla přitom měla k vítězství blíž. Do poloviny druhého poločasu se obě mužstva střídala ve vedení, než se domácím podařilo odskočit o pět gólů.

Náskok Dukla také vinou hry v oslabení ztratila, ale v poslední minutě ji Milan Kotrč znovu poslal do vedení 28:27.

Přesto soupeř ještě stihl vyrovnat, když bezprostředně po rozehrání překonal velmi dobře chytajícího brankáře Petržalu dvě sekundy před koncem Huňady.

Extraliga házenkářů - 21. kolo:

Dukla Praha - Prešov 28:28 (12:12)

Nejvíce branek: Stehlík a Škvařil po 5, Vraný, Kotrč a Landa po 4 - Kozlov 7/2, Radčenko 4.
Rozhodčí: Skružný, Kavulič. Sedmimetrové hody: 0 - 6/3. Vyloučení: 5:1. Diváci: 300.