Házenkářky Slavie obhájily bronz

0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Házenkářky pražské Slavie si vysokým vítězstvím 39:16 na palubovce v Písku zajistily bronzovou příčku v interlize. V sérii vyhrály jasně 3:0 na zápasy a zopakovaly tak loňské umístění.

Stejně jako v obou předchozích duelech v domácím prostředí šly slávistky od začátku jasně za svým cílem. Neškodný Písek prohrával už po patnácti minutách 4:10 a do poločasu byl náskok Pražanek dvojnásobný.

Ani druhý poločas nenabídl odlišný obrázek. Slavia v sérii poražených semifinalistů vyhrála trojici zápasů průměrným rozdílem 19 branek.

O 3. místo play off házenkářské interligy žen - 3. zápas:

Písek - Slavia Praha 16:39 (7:19)
Nejvíce branek: Moravcová 4, Martenková a Šichmanová po 3 - Vítková 7, Crhová 5/1, Černá a Knedlíková po 5. Rozhodčí: Haščík, Oťapka. Sedmimetrové hody: 0 - 2/2. Vyloučení: 3:2. Diváci: 165. Konečný stav série: 0:3.