VIDEO: Japonského fanouška smetla formule | iSport.cz
6. června 2011 • 04:59

VIDEO: Japonského fanouška smetla formule

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
1
Japonského diváka smetla formule
TOP VIDEA
NOVÁ GENERACE: Šéf rozvoje fotbalu Kotrba o změnách, problémech v Česku i kvótách
Mladá Boleslav - Slavia: Stanciu přesným centrem našel Ševčíka, ten otevřel skóre - 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nepochopitelný zkrat předvedl v sobotu divák během předváděcí jízdy formule 1 v Japonsku. V Jokohamě chtěla stáj Red Bull dát Japoncům zapomenout na ničivé zemětřesení a vlnu tsunami. Místo toho došlo málem k další tragédii.Šílený fanoušek přeběhl silnici, kde zrovna projížděl monopost řízený pilotem Sébastienem Buemim (22), který Japonce smetl!

Zábava byla v plném proudu. Přes 20 tisíc nadšených diváků se bavilo na pláži a sledovalo jezdce F1 Buemiho, jak předvádí své umění na silnici s monopostem, který dokáže jet rychlostí přes 350 km/h!

VIDEO: Japonský fanoušek měl obrovské štěstí

Japonský fanoušek měl obrovské štěstí


Všem návštěvníkům zatrnulo ve chvíli, kdy se jeden z diváků rozhodl, že přeběhne trať před rozjetou formulí. Hned jak Buemi člověka spatřil, zabrzdil, ale už bylo pozdě. Divák se snažil vůz přeskočit, ale zavadil o něj a rozflákal se hned vedle formule.

Ani jednomu z aktérů se nic vážného nestalo. Kdyby však pilot přitlačil na plyn, dopadlo by to zle. „Nevím, co to mělo znamenat. Mohl nás oba těžce zranit,“ zuřil Švýcar Buemi.

Vstoupit do diskuse
1

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud