VIDEO: Japonského fanouška smetla formule | iSport.cz
6. června 2011 • 04:59

VIDEO: Japonského fanouška smetla formule

Autor: pv
Japonského diváka smetla formule
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nepochopitelný zkrat předvedl v sobotu divák během předváděcí jízdy formule 1 v Japonsku. V Jokohamě chtěla stáj Red Bull dát Japoncům zapomenout na ničivé zemětřesení a vlnu tsunami. Místo toho došlo málem k další tragédii.Šílený fanoušek přeběhl silnici, kde zrovna projížděl monopost řízený pilotem Sébastienem Buemim (22), který Japonce smetl!

Zábava byla v plném proudu. Přes 20 tisíc nadšených diváků se bavilo na pláži a sledovalo jezdce F1 Buemiho, jak předvádí své umění na silnici s monopostem, který dokáže jet rychlostí přes 350 km/h!

VIDEO: Japonský fanoušek měl obrovské štěstí

Japonský fanoušek měl obrovské štěstí


Všem návštěvníkům zatrnulo ve chvíli, kdy se jeden z diváků rozhodl, že přeběhne trať před rozjetou formulí. Hned jak Buemi člověka spatřil, zabrzdil, ale už bylo pozdě. Divák se snažil vůz přeskočit, ale zavadil o něj a rozflákal se hned vedle formule.

Ani jednomu z aktérů se nic vážného nestalo. Kdyby však pilot přitlačil na plyn, dopadlo by to zle. „Nevím, co to mělo znamenat. Mohl nás oba těžce zranit,“ zuřil Švýcar Buemi.

 
Články odjinud


Články odjinud