VIDEO: Alonso si na vyhlášení stopnul Webbera | iSport.cz
24. července 2011 • 17:07

VIDEO: Alonso si na vyhlášení stopnul Webbera

Autor: rou
Fernando Alonso si na GP Německa stopnul Marka Webbera
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kdyby ho přestala bavit formule 1, mohl by se australský pilot Mark Webber z fleku stát taxikářem. Poté, co projel cílem Velké ceny Německa na třetím místě, stopnul si ho na trati Fernando Alonso, kterému jeho Ferrari, s nímž vybojoval druhou příčku za Lewisem Hamiltonem, vypovědělo službu.Byl to hodně zábavný pohled. Alonso zůstal při objezdu "děkovacího" kola bezmocně viset na trati, a tak si mávnul na projíždějícího Webbera. Ten nezaváhal a u nepojízdného Ferrari zastavil.

Španělský dvojnásobný mistr světa si pobaveně vyskočil na kokpit Australanova Red Bullu. Pohodlně se usadil a užíval si ovací publika. Občas se sklonil ke svému soupeři a prohodil s ním pár vět. Možná si domlouvali cenu za svezení.

Ať už si oba piloti říkali cokoliv, stihli akorát dojet na vyhlášení vítězů.

Bývalí piloti F1 Mika Häkkinen (vlevo) a David Coulthard před starými Mercedesy na Velké ceně Německa
Bývalí piloti F1 Mika Häkkinen (vlevo) a David Coulthard před starými Mercedesy na Velké ceně Německa

 

MS v ragby

 

MS v ragby 2019 (20. 9. - 2. 11. 2019, Japonsko)
Program Program play-off Speciál k MS Pravidla a slovník pojmů

Články odjinud


Články odjinud