Tom Cruise krotil formuli 1, řítil se rychlostí 290 km/h | iSport.cz
24. srpna 2011 • 07:39

Tom Cruise krotil formuli 1, řítil se rychlostí 290 km/h

Autor: pv (Blesk)
TOP VIDEA
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas
VŠECHNA VIDEA ZDE

Že by se chystala senzace pro příští sezonu? Mistrovská stáj formule 1 Red Bull zkoušela nového jezdce. Do kokpitu posadila zvučné jméno, které na tým strhlo pozornost.Jízdu v autě loňských šampionů si vyzkoušel slavný herec Tom Cruise (49) a nevedl si vůbec špatně.

Hvězda filmů Top Gun nebo Mission: Impossible miluje rychlé vozy, a tak neodolala nabídce na jízdu ve formuli 1. Cruisovým lektorem byl vicemistr světa David Coulthard.

Výkon oblíbeného herce na trati v Kalifornii ho překvapil. „Vzhledem k tomu, jak komplikované je řízení vozu F1, si všechno rychle zapamatoval. Je to člověk, který ve svém životě překonává hranice. Zapůsobil na mě!“ zvolal Coulthard.

Během sedmi hodin Cruise odjel 24 kol a zaskvěl se rychlostí 290 km/h. Za celý den vylepšil svůj první čas o 11 sekund. Na test si odskočil z práce na posledním fi lmu Mission: Impossible: Ghost Protocol.

Tom Cruise se hnal s monopostem Red Bullu rychlostí téměř 300 km/h
Tom Cruise se hnal s monopostem Red Bullu rychlostí téměř 300 km/h

Témata:  sport, motorismus, formule, 1, red, bull, tom, cruise
 
Články odjinud


Články odjinud