Rozlučka a pak karambol. Schumacher havaroval v Japonsku | iSport.cz
Ivo Pospíšil
5. října 2012 • 10:59

Rozlučka a pak karambol. Schumacher havaroval v Japonsku

Michael Schumacher zdravil před závodem své fanoušky
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA
VŠECHNA VIDEA ZDE

Loučení Michaela Schumachera neprobíhá podle plánu. Sedminásobný mistr světa včera definitivně oznámil konec kariéry, o pár hodin později však během druhého tréninku na GP Japonska havaroval.Podle záběrů dostal smyk poté, co lehce vyjel mimo trať a následně narazil z boku do bariér. Z incidentu vyvázl nezraněn.

Snažil být se nejrychlejší a trochu i zariskoval. Jenže stačilo lehce vyjet mimo trať a jeho Mercedes se dostal do smyku, se kterým už Michael Schumacher nemohl nic dělat.

Druhý trénink na GP Japonska tak skončil pro odcházející (po sezoně) legendu formule 1 v bariérách.

„Soustředil jsem se příliš na další levou zatáčku a vyjel trochu z trati, kde není taková přilnavost,“ přiznal později Schumacher.

„Dneska jsme toho nemohli udělat tolik, kolik bychom si přáli. A můj smyk tomu moc nepomohl,“ smutnil.

Rozlučka, kterou by chtěl Schumacher zakončit možnými úspěchy v posledních šesti závodech tohoto ročníku, tedy zatím německé legendě nevychází.

 
Články odjinud


Články odjinud