MASSAKR! Brazilce po startu vystřelili do vzduchu, udělal kotrmelec | iSport.cz
20. července 2014 • 13:55

MASSAKR! Brazilce po startu vystřelili do vzduchu, udělal kotrmelec

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hned v první zatáčce Velké ceny Německa formule 1 došlo k vážné nehodě. Ze třetího místa startující Felipe Massa po kontaktu s Kevinem Magnussenem vyletěl do vzduchu a se svým Williamsem vystřihl ukázkový kotrmelec. Na trať okamžitě vyrazil safety car a Massa ze závodu musel odstoupit, Dán s McLarenem po pár kolech zajel do boxů, ale pokračoval dál.Vůz brazilského pilota a třetího muže kvalifikace se po kolizi s mclarenem Kevina Magnussena z Dánska převrátil, koly vzhůru doklouzal mimo trať, kde se mu ještě musel vyhnout Australan Daniele Ricciardo s Red Bullem.

Monopost nakonec skončil na kolech a Massa jej opustil nezraněn. Už potřetí v sezoně a podruhé za sebou ale pro něj závod skončil předčasně. "Jsem v pořádku, ale velmi zklamaný," litoval Massa.

Takhle si udělal Felipe Massa se svým Williamsem kotrmelec hned v první zatáčce Velké ceny Německa
Takhle si udělal Felipe Massa se svým Williamsem kotrmelec hned v první zatáčce Velké ceny Německa

Z pole position na domácí trati odstartoval lídr šampionátu Nico Rosberg.

 

MS v ragby

 

MS v ragby 2019 (20. 9. - 2. 11. 2019, Japonsko)
Program Program play-off Speciál k MS Pravidla a slovník pojmů

Články odjinud


Články odjinud