Nová F1? Komentovat příští sezonu bude Richtr a Charouz | iSport.cz
Ivo Pospíšil
25. února 2015 • 11:59

Nová F1? Komentovat příští sezonu bude Richtr a Charouz

Vstoupit do diskuse
0
Tomáš Richtr se přesouvá z Novy na Sport TV
TOP VIDEA
Liberec - Mladá Boleslav: Krásná akce! Pešek nabral rychlost, vyhnul se Šedovi a domácí vedli 1:0!
Hoftych: Jsme, kde jsme chtěli být. Důležitý bude teď los
VŠECHNA VIDEA ZDE

Začne už za necelé tři týdny a v Česku si ji naladíte jen na placených televizních kanálech Sport 1 a Sport 2. A nový vlastník práv k vysílání závodů formule 1 dnes rovněž představil moderátory, jimiž bude v přenosech disponovat. Pro české fanoušky to bude Tomáš Richtr (komentoval v minulých letech na TV Nova), závodní pilot Jan Charouz a na Slovensku bude komentovat Štefan Rosina.Zvažoval, že s loňským koncem vysílání formule 1 na TV Nova skončí i on s komentováním. „Léta s F1 si vezmu sebou do hrobu,“ vyprávěl ještě před pár měsíci Tomáš Richtr. Nabídka pokračovat, jen někde jinde, ho však nakonec zlákala.

A tak se stane hlasem doprovázejícím i závody na stanicích Sport 1 a Sport 2, které budou v nové sezoně v Česku formuli 1 vysílat.

„Stal jsem se obětí principu nikdy neříkej nikdy. Plánoval jsem pověsit mikrofon na hřebík, ale rozsah prostoru, který AMC plánuje F1 věnovat, mě přesvědčil o opaku. A navíc: takové nabídky se neodmítají," vyznal se Richtr

Společnost při závodech mu v roli spolukomentátora pak bude dělat automobilový závodník Jan Charouz. „Jsem rád, že se nám podařilo vybrat tento komentátorský tým a osobně, jako fanoušek F1, se těším na první závod na našich stanicích Sport1 HD a Sport2 HD. Pevně věřím, že to bude pro diváka vynikající sportovní zážitek,“ řekl Evžen Chlanda, Country manager AMC Networks International.

Richtr přitom v minulosti komentoval na Nově s Pavlem Fabrym – ten však v AMC nefiguruje. Naopak mimo Richtra a Charouze doplní tým komentátor Štefan Eisele, online redaktor Ondřej Voršilka a pro slovenské fanoušky bude komentovat zkušený expert Štefan Rosina.

Nová sezona F1 začne GP Austrálie 15. března 2015.

VIDEO: Promo před startem sezony

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud