Mosley zažaluje i Bild | iSport.cz
25. července 2008 • 15:59

Mosley zažaluje i Bild

Autor: ČTK
Šéf FIA Max Mosley (68)
TOP VIDEA
Trpišovský: Skvělý terén, dobrá kombinace. Bylo hodně místa
Vondrášek po debaklu: Není o čem. Slavia celý zápas lepší, červená přísná
VŠECHNA VIDEA ZDE

Povzbuzen úspěchem v soudní při s britským bulvárním listem News of the World zažaloval prezident Mezinárodní motoristické federace Max Mosley i  německý deník Bild.Osmašedesátiletý Brit se brání tomu, aby byl jeho propíraný skandál s sadomasochistickými hrátkami s prostitutkami dáván do souvislosti s nacismem.

Podle agentury AP požaduje Mosley milion eur (23,5 milionu korun) od deníku Bild a 500.000 od jeho internetové verze jako odškodné za jejich textové, fotografické a videozpravodajství o březnové aféře.

Mosley ve čtvrtek vyhrál soud s nedělníkem News of the World, jenž o jeho sexuálních praktikách informoval jako první. Bulvární list musí podle rozhodnutí soudce za narušení Mosleyho soukromí zaplatit odškodné 60.000 liber (1,8 milionu korun) a navíc soudní výlohy, které se za obě strany mohou vyšplhat až do výše 850.000 liber.

Dlouholetý prezident FIA, jehož otec Oswald byl zakladatelem britské fašistické strany, sadomasochistické hrátky s pěti prostitutkami nepopíral, odmítal však nacistický nádech sehraných "scének".

Témata:  sport, motorsport, formule, 1, mosley

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud