Mechanik Ferrari má po srážce zlomený prst | iSport.cz
25. srpna 2008 • 18:52

Mechanik Ferrari má po srážce zlomený prst

Autor: ctk
Kimi Räikkönen (vpravo) skúmavo pozerá na kolegu Felipeho Massu. Rozmýšľa, kto z nich dvoch bude tímovou jednotkou...
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Se zlomeným prstem na noze vyvázl mechanik stáje Ferrari z kolize během nedělní VC Evropy, při které ho  Kimi Räikkönen srazil pod kola svého vozu.Se zlomeným prstem na noze vyvázl mechanik stáje Ferrari z kolize během nedělní Velké ceny Evropy, při které ho mistr světa formule 1 Kimi Räikkönen srazil pod kola svého vozu.

Finský pilot předčasně vyjel ještě v momentě, kdy měl k nádrži stále připojený přívod paliva a hadice zachytila mechanika Pietra Timpiniho.

"Byla to moje chyba. Naštěstí se mu nic vážného nestalo," uvedl Räikkönen, kterému se premiéra na městském okruhu ve Valencii vůbec nepovedla.

Závod pro něj skončil jedenáct kol před cílem kvůli poruše motoru.

Na vedoucího Brita Lewise Hamiltona z McLarenu ztrácí 13 bodů, ale věří, že ve zbylých šesti Grand Prix ještě zasáhne do boje o titul.

"Nebyl to vydařený víkend, ale nestalo se to poprvé. Nejsme na tom v šampionátu ideálně, ale pokud všechno vyřešíme, máme pořád šanci," uvedl Räikkönen, jenž loni získal titul v posledním závodu sezony.

Články odjinud


Články odjinud