Lauda: Svatba s letuškou Lauda Air | iSport.cz
12. září 2008 • 05:00

Lauda: Svatba s letuškou Lauda Air

Autor: ČTK
Niki Lauda
TOP VIDEA
Příbram - Slavia: Musa prorazil beton! 1:0 pro sešívané, pomohl Zima rukou?
Trpišovský chválil Příbram: Poklona, udělali nám zápas těžký
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Legendární pilot formule 1 Niki Lauda se podruhé oženil. Trojnásobný mistr světa si před třemi týdny potají vzal Birgit Wetzingerovou, s níž se seznámil v roce 2004, když pracovala jako letuška v jeho letecké společnosti Lauda Air."Ano, je to tak. Ale nechci vynášet své soukromé záležitosti na veřejnost jako Boris Becker. Chci své štěstí chránit," řekl magazínu Seitenblicke devětapadesátiletý Lauda ke sňatku, který se konal ve Vídni a trval prý pouhých sedm minut.O třicet let mladší Wetzingerové vděčí za život. Před třemi lety mu totiž darovala k transplantaci ledvinu. "Bez ní bych tu dneska nebyl," uvedl vítěz 25 Velkých cen, který musel stejný zákrok podstoupit už dvakrát.

Lauda byl od roku 1991 rozvedený, s předchozí manželkou Marlene má syny Lukase a Matthiase, který rovněž závodí v automobilech.

Témata:  sport, motorismus, Lauda, f1

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud