Ferrari poskytne Hondě motory | iSport.cz
7. ledna 2009 • 12:16

Ferrari poskytne Hondě motory

Autor: ČTK
Honda
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4 Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Automobilka Ferrari by mohla pomoci týmu Honda v jeho snaze zachovat si účast v mistrovství světa formule 1. Pokud to bude potřeba, je připravena dodávat konkurenční stáji motory.Žádná konkrétní dohoda ale nebyla uzavřena. "Ptali se nás, zda bychom byli schopni jim nabídnout motory, a my řekli ano. To je vše," konstatoval stroze nejmenovaný mluvčí.

Honda usilovně hledá nového hlavního partnera, poté co na začátku prosince japonská automobilka ohlásila odchod z prestižního šampionátu.

Šéf týmu Ross Brawn jej potřebuje najít nejdéle do začátku února, aby tým byl reálně schopen připravit vůz na start sezony, která začne Velkou cenou Austrálie 29. března.

Případná spolupráce s Ferrari ohledně dodávání motorů by nebyla v MS novinkou, Italové už poskytují agregáty stáji Toro Rosso.

 
Články odjinud


Články odjinud