Barrichello uvažuje o konci kariéry | iSport.cz
24. července 2009 • 11:52

Barrichello uvažuje o konci kariéry

Autor: ČTK
Rubens Barrichello
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sedmatřicetiletý brazilský pilot stáje Brawn GP Rubens Barrichello bude s největší pravděpodobností sedět v kokpitu formule 1 i v příští sezoně. Nejstarší jezdec seriálu mistrovství světa však přiznal, že již začíná myslet na konec kariéry.Uvedl to v rozhovoru během přípravy na víkendový závod v Maďarsku."Příští sezona je ještě daleko. Miluju tenhle sport, vždyť už jsem ve formuli 17 let. Mé pocity mi říkají, že na 95 procent zůstanu. Neumím si představit život bez rychlosti," uvedl Brazilec.

"Ale pět procent mé mysli mi říká: 'Proč to vlastně děláš?' Trochu mi to v hlavě hlodá," dodal. Barrichello se v neděli postaví na start již svého 278. závodu. Tolik startů za sebou nemá žádný jiný pilot od roku 1950, kdy mistrovství světa formule 1 začalo.

Devětkrát slavil vítězství v závodě, poslední však v roce 2004 v Číně, ještě jako jezdec Ferrari. V letošní sezoně je v průběžném pořadí na čtvrtém místě, poté co třikrát dojel druhý za týmovým kolegou Jensonem Buttonem. Nedokončil pouze Velkou cenu Turecka, ve všech ostatních závodech byl nejhůře šestý.

Témata:  sport, formule, barrichello
 
Články odjinud


Články odjinud