Ferrari bude nadále poháněno palivem Shell | iSport.cz
25. března 2010 • 13:49

Ferrari bude nadále poháněno palivem Shell

Autor: ČTK
Ilustrační foto
TOP VIDEA
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stáj formule 1 Ferrari se dohodla na prodloužení dlouholeté spolupráce s ropnou společností Shell až do roku 2015. Vozy Ferrari tak budou nadále poháněny palivem a mazivy nizozemské společnosti, která se stájí spolupracuje již od roku 1929."Prodloužení naší spolupráce se společností Shell je dalším krokem k tomu, abychom se vrátili na pozice, které nám v minulosti patřily. Právě Shell má velký podíl na našich úspěších, zvláště pak v posledních 15 letech," uvedl v prohlášení šéf Ferrari Luca di Montezemolo.

Nedělní Velká cena Austrálie v Melbourne bude jubilejním 450. závodem, který vozy Ferrari odjedou právě ve spolupráci se Shellem. Dohromady získaly 22 titulů - desetkrát Pohár konstruktérů a dvanáctkrát prvenství mezi jezdci.

 
Články odjinud


Články odjinud