VIDEO: Děs v F1! Kolo málem zabilo mechanika | iSport.cz
2. srpna 2010 • 12:46

VIDEO: Děs v F1! Kolo málem zabilo mechanika

Autor: ngr
Letící kolo málem způsobilo tragédii
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nechybělo mnoho a GP Maďarska mohla skončit velkou tragédií. Letící kolo, které se utrhlo z vozu Nika Rosberga, trefilo v boxech mechanika Williamsu. Rosbergova stáj za to od FIA dostala pokutu takřka milion korun.Při zastávce v boxech Rosbergovi mechanici špatně utáhli pravé zadní kolo. Uletělo okamžitě, jakmile se pilot Mercedesu rozjel, a skákalo v boxové uličce vysoko do vzduchu.

Jeho cesta skončila u boxu Williamsu, kde praštilo jednoho z mechaniků. Muž byl podle některých informací chvíli v bezvědomí. Po prohlídce ve zdravotním středisku se ale vrátil se zraněním žeber do boxů.

„Když jsem slyšel, že moje kolo trefi lo jednoho z mých starých známých, bál jsem se spíš o tu pneumatiku, než o něj,“ vtipkoval Rosberg na adresu kolegy ze svého bývalého týmu.

Komisaři Rosbergovu situaci označili za nebezpečné vypuštění jezdce na trať a dali týmu Williams pokutu v přepočtu takřka 1 000 000 Kč.

 
Články odjinud


Články odjinud