Pedrosa možná nepojede domácí Velkou cenu | iSport.cz
17. května 2011 • 08:16

Pedrosa možná nepojede domácí Velkou cenu

Autor: ČTK
Dani Pedrosa
TOP VIDEA
Naděje pro vrcholové sportovce? Prymula promluvil o uvolnění opatření, do akce by mohla jít Kvitová i Plíšková
Hašek o synově kauze: Špatně na všechny strany. Pro Martinovo PR katastrofa
VŠECHNA VIDEA ZDE

Třetí muž průběžného pořadí mistrovství světa silničních motocyklů Dani Pedrosa možná kvůli zranění nestihne domácí Velkou cenu Katalánska, která se v Barceloně pojede 5. června. Španělský jezdec na hondě si v neděli v Le Mans zlomil klíční kost, což potvrdily pondělní lékařské testy.Pedrosa utrpěl zranění po pádu při souboji s Markem Simoncellim o druhé místo, když zavadil o zadní kolo Italova motocyklu.

Podle tiskového prohlášení jeho týmu se v příštích dnech rozhodne, zda pouze 158 cm vysoký jezdec půjde na operaci, či zda se nechá kost srůst sama. "Při obou alternativách je však jeho účast v Grand Prix Katalánska nejistá," uvedli představitelé stáje Repsol Honda.

Pětadvacetiletý Pedrosa, jenž trpí na častá zranění, se operaci klíční kosti podrobil naposledy v dubnu. Hned v následujícím závodě v Portugalsku vyhrál.

Témata:  sport, motorismus, Dani, Pedrosa
 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud