Děsivý pád lídra MotoGP. Márquez ale bude závodit dál | iSport.cz
4. října 2019 • 09:03

Děsivý pád lídra MotoGP. Márquez ale bude závodit dál

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Baník - Sparta: Kangova střela pořádně protáhla Laštůvku Baník - Sparta: Kangova střela pořádně protáhla Laštůvku
Liberec - Karviná: Chyba karvinské obrany! Breite se dostal před Hrdličku sám, 3:0 Liberec - Karviná: Chyba karvinské obrany! Breite se dostal před Hrdličku sám, 3:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Španěl Marc Márquez měl těžký pád v prvním tréninku na Velkou cenu Thajska silničních motocyklů, v níž si může zajistit šestý titul v MotoGP. Šestadvacetiletý jezdec Hondy byl převezen z okruhu do nemocnice v Buriramu na vyšetření nohy a zad. Přes bolesti bude v Grand Prix pokračovat.Márquez měl nehodu zhruba pět minut před koncem tréninku, v němž zajel třetí čas. Lídr šampionátu se hodně těžce sbíral ze země, ale z trati nakonec za pomoci maršálů odešel po svých.

Vyšetření v nemocnici neodhalilo žádné vážné zranění. "Byl prohlášen za schopného jet. Navzdory bolesti kyčle, zad a nohou nastoupí do druhého tréninku," uvedl Márquezův tým Repsol Honda.

Marc Márquez byl odvezen na nosítkách, do závodu ale nastoupí

Do Thajska přijel Márquez s náskokem 98 bodů v pořadí MS před Italem Andreou Doviziosem. K tomu, aby mohl slavit šestý titul v MotoGP za sedm let už tento víkend, potřebuje získat o dva body více než jeho rival z Ducati.

 
Články odjinud


Články odjinud