15. července 2012 • 15:30

Semerádův tým ve smutku: Ceplecha (†35) byl naše sluníčko

Autor:
TOP VIDEA
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
VŠECHNA VIDEA ZDE

TRAGÉDIE NA RALLYE BOHEMIA | Zdrtilo je to. Nehoda automobilového pilota Martina Semeráda, při níž zemřel na Bohemia Rallye navigátor Bohuslav Ceplecha, srazila celý tým Semerád Rallye Team do smutku. „Tuhle zprávu jsme nechtěli nikdy napsat,“ začíná jejich tisková zpráva.Pětatřicetiletý Ceplecha podlehl následkům zranění, která utrpěl během těžké havárie při třetí rychlostní zkoušce.

Fanoušci na Facebooku mu už založili stránku na jeho počest a celá Rallye Bohemia byla zrušena. Sobotní automobilový svátek totiž dopadl, jak neměl. Smrtí navigátora Bohuslava Ceplechy, který utrpěl těžká zranění po havárii svého pilota Martina Semeráda.

„V tuto chvíli ani neumíme vyjádřit lítost nad tím, co se stalo. Bohouš byl sluníčkem našeho týmu a Martina provázel od jeho prvních kroků v rally,“ píše se v tiskové zprávě Semerád Rallye Team.

„Bohouš odešel z tohoto světa při tom, co miloval. Rally pro něj byla životem. Chybí nejen nám, ale i jeho blízkým, kterým vyjadřujeme hlubokou soustrast,“ doplňuje se v prohlášení.
 
Nehoda se stala na rychlém úseku, lehké levotočivé zatáčce při vjezdu do aleje. Zatáčka však nepříjemně vynášela a Semerád zřejmě ve stočtyřiceti kilometrové rychlosti nezvládl kontrolu nad řízením. Sám Martin Semerád vyvázl z děsivé nehody se zlomenou klíční kostí.

„V nemocnici zatím zůstává na pozorování,“ informuje se ve stanovisku. „Semerád Rally Team děkuje všem, kteří vyjádřili soustrast a podporu Bohoušově rodině, týmu i Martinu Semerádovi. Buďte s námi,“ uzavírá se.

Martin Semerád tvořil s navigátorem Ceplechou talentovaný tým
Martin Semerád tvořil s navigátorem Ceplechou talentovaný tým

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze