Rallysprintu v Pačejově vládl Jan Dohnal s vypůjčeným Fordem | iSport.cz
7. srpna 2018 • 15:16

Rallysprintu v Pačejově vládl Jan Dohnal s vypůjčeným Fordem

TOP VIDEA
Volá pan Křetínský. Podívejte se na Vrbovu scénku po výhře Plzně Volá pan Křetínský. Podívejte se na Vrbovu scénku po výhře Plzně
DVOJROZHOVOR Rosický a Koller o MS. Co řekli o Hronkovi? Přiveze český tým medaili? DVOJROZHOVOR Rosický a Koller o MS. Co řekli o Hronkovi? Přiveze český tým medaili?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Třetím podnikem pětidílného seriálu A Sport Rallysprint Série 2018 byla již tradiční Invelt Rally Pačejov. Pačejovští pořadatelé získali od letoška pro období následujících pěti let silného generálního partnera v podobě společnosti Invelt. Cílem vzájemné spolupráce je stabilizace této každoročně velmi oblíbené soutěže a její rozšíření mezi dvoudenní rally. Letošní ročník ovládl Jan Dohnal.Absolutním vítězem Invelt Rally Pačejov 2018 se stal Jan Dohnal, který zde startoval s vypůjčeným Fordem Fiesta RS WRC starší generace, protože jeho Ford Focus WRC s bohatou závodnickou historií zmizel v plamenech na nedávné hustopečské rally.

Invelt Rally Pačejov 2018
Invelt Rally Pačejov 2018

Druhé místo obsadil Roman Odložilík taktéž s vozem značky Ford, ale ve specifikaci R5. Neměl to ovšem jednoduché, na záda mu totiž dýchal Jaromír Tarabus se Škodou Fabia R5, který z Pačejova odvezl nakonec pohár za třetí umístění. Rozdíl mezi nimi v cíli byl pouhých 0,6 vteřiny.

„Mám velkou radost, je to alespoň malý pozitivní střípek za tu bolest z Hustopečí. Nějaké chybky jsme udělali, ale závod jsme si užili a ukázali jsme, že umíme vyhrát i s vozem, se kterým nemáme žádnou zkušenost. Byl to skvělý sport,“ říkal v cíli vítěz, Jan Dohnal.

V hodnocení Rallysprint série vyhrál mladý, teprve sedmnáctiletý talent Petr Semerád s Opelem Adam R2. Druhé místo obsadil Jan Kornhefr a třetí Michal Horák.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud