Drama na Mexické rallye, Lappi vede o jednu desetinu vteřiny | iSport.cz
8. března 2019 • 10:08

Drama na Mexické rallye, Lappi vede o jednu desetinu vteřiny

Esapekka Lappi vyhrál úvodní diváckou rychlostní zkoušku
TOP VIDEA
Podívejte se na čtyři góly, kterými Jágr poslal Rytíře do extraligy Podívejte se na čtyři góly, kterými Jágr poslal Rytíře do extraligy
Jágr: Nikdo jiný asi dvakrát denně s vestou netrénoval. Pomohl i kostel Jágr: Nikdo jiný asi dvakrát denně s vestou netrénoval. Pomohl i kostel
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fin Esapekka Lappi vyhrál úvodní diváckou rychlostní zkoušku Mexické rallye. Pilot citroënu však na 1,14 km dlouhém testu v Guanajuatu porazil druhého Nora Andrease Mikkelsena jen o jednu desetinu sekundy.Trojice favoritů Estonec Ott Tänak, Thierry Neuville z Belgie a Francouz Sébastien Ogier erzetu z bezpečnostních důvodů neabsolvovala. Organizátoři totiž pro posádky připravili sto metrů před cílem speciální rampu pro skok, která se poškodila.

Všichni tak dostali náhradní čas, na Lappiho ztrácí 0,6 sekundy a dělí se s Brity Krisem Meekem a Elfynem Evansem o třetí místo.

Třetí díl MS pokračuje dnes dalšími osmi rychlostními zkouškami. V roli lídra šampionátu ji absolvuje Tänak, na páté vítězství bude v Mexiku útočit mistr světa z předešlých šesti let Ogier.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud