Drama na Mexické rallye, Lappi vede o jednu desetinu vteřiny | iSport.cz
8. března 2019 • 10:08

Drama na Mexické rallye, Lappi vede o jednu desetinu vteřiny

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Esapekka Lappi vyhrál úvodní diváckou rychlostní zkoušku
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Poradí si Slavia s neoblíbeným Jabloncem? Co Sparta v Karviné?
INSIDER: Kanga? Větší chyba se nemohla stát. Holeš možná vystřízliví
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fin Esapekka Lappi vyhrál úvodní diváckou rychlostní zkoušku Mexické rallye. Pilot citroënu však na 1,14 km dlouhém testu v Guanajuatu porazil druhého Nora Andrease Mikkelsena jen o jednu desetinu sekundy.Trojice favoritů Estonec Ott Tänak, Thierry Neuville z Belgie a Francouz Sébastien Ogier erzetu z bezpečnostních důvodů neabsolvovala. Organizátoři totiž pro posádky připravili sto metrů před cílem speciální rampu pro skok, která se poškodila.

Všichni tak dostali náhradní čas, na Lappiho ztrácí 0,6 sekundy a dělí se s Brity Krisem Meekem a Elfynem Evansem o třetí místo.

Třetí díl MS pokračuje dnes dalšími osmi rychlostními zkouškami. V roli lídra šampionátu ji absolvuje Tänak, na páté vítězství bude v Mexiku útočit mistr světa z předešlých šesti let Ogier.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud