20. dubna 2012 • 09:27

VIDEO: Neuvěřitelné. Dragsterovi explodovalo auto. Vyvázl nezraněn

Autor:
Haganovo auto právě exploduje.
TOP VIDEA
Baník - Olomouc: Houska zkoušel nápaditě přehodit Laštůvku Baník - Olomouc: Houska zkoušel nápaditě přehodit Laštůvku
Hemský usiluje o návrat do profi hokeje. Podívejte se na jeho trénink Hemský usiluje o návrat do profi hokeje. Podívejte se na jeho trénink
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak to je neuvěřitelné. Podruhé v životě se při závodech dragsterů v americkém Charlotte narodil závodník Matt Hagan, jemuž uprostřed jízdy explodoval ve čtyřsetkilometrové rychlosti vůz, a zachvátily ho plameny. Z vozu zbyly jen trosky. Jaké však bylo překvapení záchranářů a diváků, když Hagan sám vylezl jako by se nechumelilo a ještě vztekle mrskl zbytkem plechu o zem.Kdo neuvidí, neuvěří. Vždyť i divákům se tajil dech a byli připraveni na nejhorší, když v závodě dragsterů explodovalo Mattu Haganovi v rychlosti 417 km/h jeho vůz pod sedadlem.

Takové incidenty končí obvykle nekompromisně.

Na místo nehody se okamžitě přesunula i sanitka, když v tu chvíli se najednou Hagan z ničeho nic vynořil z kokpitu, vyskočil po svých z toho, co zbylo z jeho vozu a ještě mrštil kouskem plechu o zem.

Ve chvíli, kdy nakonec vyskočil za ochrannou bariéru, vysloužil si jen nevěřícný pohled jednoho ze záchranářů. Toto se vidí málokdy a málokde.

Hagan byl sice naštvaný, neboť se kvůli děsivé explozi nekvalifikoval do další fáze závodu, jenže upřímně…v tu chvíli to bylo asi to nejmenší.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze