20. dubna 2012 • 09:27

VIDEO: Neuvěřitelné. Dragsterovi explodovalo auto. Vyvázl nezraněn

Autor:
Haganovo auto právě exploduje.
TOP VIDEA
Má pozice ve Slavii? Už není tak silná jako dřív, říká kapitán Škoda Má pozice ve Slavii? Už není tak silná jako dřív, říká kapitán Škoda
Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak to je neuvěřitelné. Podruhé v životě se při závodech dragsterů v americkém Charlotte narodil závodník Matt Hagan, jemuž uprostřed jízdy explodoval ve čtyřsetkilometrové rychlosti vůz, a zachvátily ho plameny. Z vozu zbyly jen trosky. Jaké však bylo překvapení záchranářů a diváků, když Hagan sám vylezl jako by se nechumelilo a ještě vztekle mrskl zbytkem plechu o zem.Kdo neuvidí, neuvěří. Vždyť i divákům se tajil dech a byli připraveni na nejhorší, když v závodě dragsterů explodovalo Mattu Haganovi v rychlosti 417 km/h jeho vůz pod sedadlem.

Takové incidenty končí obvykle nekompromisně.

Na místo nehody se okamžitě přesunula i sanitka, když v tu chvíli se najednou Hagan z ničeho nic vynořil z kokpitu, vyskočil po svých z toho, co zbylo z jeho vozu a ještě mrštil kouskem plechu o zem.

Ve chvíli, kdy nakonec vyskočil za ochrannou bariéru, vysloužil si jen nevěřícný pohled jednoho ze záchranářů. Toto se vidí málokdy a málokde.

Hagan byl sice naštvaný, neboť se kvůli děsivé explozi nekvalifikoval do další fáze závodu, jenže upřímně…v tu chvíli to bylo asi to nejmenší.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze