20. dubna 2012 • 09:27

VIDEO: Neuvěřitelné. Dragsterovi explodovalo auto. Vyvázl nezraněn

Autor:
Haganovo auto právě exploduje.
TOP VIDEA
LIGOVÉ STŘIHY: Čermák má potenciál. Může hrát jako Hušbauer nebo Stanciu LIGOVÉ STŘIHY: Čermák má potenciál. Může hrát jako Hušbauer nebo Stanciu
Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale? Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak to je neuvěřitelné. Podruhé v životě se při závodech dragsterů v americkém Charlotte narodil závodník Matt Hagan, jemuž uprostřed jízdy explodoval ve čtyřsetkilometrové rychlosti vůz, a zachvátily ho plameny. Z vozu zbyly jen trosky. Jaké však bylo překvapení záchranářů a diváků, když Hagan sám vylezl jako by se nechumelilo a ještě vztekle mrskl zbytkem plechu o zem.Kdo neuvidí, neuvěří. Vždyť i divákům se tajil dech a byli připraveni na nejhorší, když v závodě dragsterů explodovalo Mattu Haganovi v rychlosti 417 km/h jeho vůz pod sedadlem.

Takové incidenty končí obvykle nekompromisně.

Na místo nehody se okamžitě přesunula i sanitka, když v tu chvíli se najednou Hagan z ničeho nic vynořil z kokpitu, vyskočil po svých z toho, co zbylo z jeho vozu a ještě mrštil kouskem plechu o zem.

Ve chvíli, kdy nakonec vyskočil za ochrannou bariéru, vysloužil si jen nevěřícný pohled jednoho ze záchranářů. Toto se vidí málokdy a málokde.

Hagan byl sice naštvaný, neboť se kvůli děsivé explozi nekvalifikoval do další fáze závodu, jenže upřímně…v tu chvíli to bylo asi to nejmenší.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze