Buggyra slaví double! Kolomý urval vítězství před Prokopem | iSport.cz
24. července 2016 • 21:13

Buggyra slaví double! Kolomý urval vítězství před Prokopem

Autor:
Tým TATRA BUGGYRA RACING si poprvé v historii na své konto připisuje double na nezpevněném povrchu. Rallye Baja Aragon se stala mezi kamiony kořistí Martina Kolomého. Martin Prokop skončil druhý.
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Parádní úspěch! Tým TATRA BUGGYRA RACING si poprvé v historii na své konto připisuje double také na nezpevněném povrchu. Rallye Baja Aragon, zařazená do světového poháru Cross-Country soutěží, se stala mezi kamiony kořistí Martina Kolomého. Při své premiéře mezi trucky si Martin Prokop dojel pro skvělé druhé místo. Tahle vysoko nebyl pilot rallye ani ve WRC.Martin Kolomý po vítězství v předchozích dnech vyhrál i nedělní poslední test a obsadil tak konečnou první pozici.

„S letošním ročníkem Baja Aragon jsem spokojený. Najeli jsme spoustu kilometrů a ještě k tomu s úspěšným koncem. Technika držela, tým fungoval na jedničku. Věřím, že takto budeme pokračovat i v následujících podnicích světového šampionátu Cross-Country soutěží,“ nešetřil chválu Martin Kolomý.

Martin Prokop měl vstup do soutěže ztížený, když si musel zvykat na velký truck na úzkých cestách.

„Asi jsem si to představoval jednodušeji, ale ten začátek, to bylo šílený. Auto je hodně velký a tady je to zase hodně úzký a technický. Nevěděl jsem, co s tím mám dělat. Byla to pěkná divočina,“ uvedl Prokop.

Ten se však s Tatrou Phoenix rychle sžíval a po sobotě se dostal dokonce do čela. Pilot z šampionátu automobilových soutěží tak o prvenství bojoval proti Kolomému.

„Bohužel asi v polovině speciálky nám odešel náhon přední nápravy a jen se zadkem se jelo podstatně hůře, takže jsme Kolomého pustili a soustředili se na to, abychom dojeli a získali double, což je parádní výsledek,“ poznamenal Prokop, který si víkend ve Španělsku opravdu užil. „Skvěle připravené auto, parádní tým a dobrá atmosféra. Jsem rád, že jsem si to mohl vyzkoušet a určitě se nebráním dalším nabídkám,“ dodal.

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud