30. září 2017 • 08:00

PŘÍMÝ PŘENOS: Motorová krása v Maďarsku. Sledujte závod Hungaroring Classics

Autor:
TOP VIDEA
Fakta MS: Rusko má postup na dosah, Afrika poprvé slaví Fakta MS: Rusko má postup na dosah, Afrika poprvé slaví
Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přelom letošního září a října patří na legendární maďarské závodní trati milovníkům klasických sportovních vozů. Je tu očekávaná událost zvaná Hungaroring Classics, největší závod tradičních vozů pořádaný ve střední Evropě. V akci je 1200 závodníků ze 17 zemí a vy si její průběh můžete v sobotu i neděli užít v PŘÍMÉM PŘENOSU na iSport.cz >>Celá akce plná motoristické krásy a adrenalinu odstartovala už v pátek brzy ráno a  zbytek dne zaplnily motoristické disciplíny různého druhu. A stejně tak tomu je i přes celý víkend, kdy můžete i vy sledovat mezi 9:00 a 18:00 všechno dění v PŘÍMÉM PŘENOSU >>

Co všechno je k vidění? Například kategorie Euro F2, která se jezdila mezi lety 1967-78 a závodili v ní velikáni jako Jacky Ickx a Clay Regazzoni. Na trať vyjedou také vozy z Heritage Touring Cupu, který sdružuje stroje závodící v letech 1966-1984. Takže krásky jako BMW 3.0 CSL a Fordy Escort a Capri.

Labužníky pak určitě nenechá v klidu sekce Trofeo Nastro Rosso, ve které poměřují síly skvosty jako Ferrari 250 GT Berlinetta, Maserati 300 a Alfa Romeo TZ. Českému fanouškovi pak bude blízké závodění v Central European Trophy, tedy soupeření vozů Dacia, Polski Fiat, Škoda a Trabant.

Sledujte ŽIVĚ závod Hungaroring Classics
Sledujte ŽIVĚ závod Hungaroring Classics

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze