Rallye Jeseníky vyhrál Odložilík | iSport.cz
4. října 2008 • 18:01

Rallye Jeseníky vyhrál Odložilík

Tomáš Kotek
SESTŘIH: Midtjylland - Slavia 4:1. Postup do LM v prachu, rozhodla opakovaná penalta
INSIDER: Sparta měla koupit Jemelku, Horváth by byl jako Panenka

Vítězem osmého podniku mistrovství České republiky v jednodenních automobilových soutěžích Rallye Jeseníky se stal Roman Odložilík.

Pilot vozu Peugeot 207 S2000 si tak zajistil druhé místo v konečném pořadí šampionátu. Už jistý mistr Josef Peták se v soutěži nepředstavil.

Odložilík, který kraloval i předešlé pačejovské sprintrallye, dnes vyhrál všech devět rychlostních zkoušek a druhého Jaroslava Orsáka s produkčním mitsubishi porazil o 35 vteřin. Třetí místo obsadil Martin Semerád, jehož otec Josef rallye po technických problémech nedokončil a přišel o šanci bojovat s Odložilíkem o druhé místo v mistrovství.

Závěrečným podnikem MČR bude Würth Partr rallye Vsetín, která se uskuteční 25. října.

Neoficiální výsledky:
1. R. Odložilík, P. Odložilík (Peugeot 207 S2000) 47:11,5, 2. Orsák, Vajík -35,7, 3. M. Semerád, Ceplecha (všichni Mitsubishi Lancer EVO IX) -1:37,6, 4. Drotár, Bánoci (SR/Škoda Octavia WRC) -1:59,1, 5. M. Jakeš, T. Jakeš -2:28,9, 6. Červenka, Rajnoha (všichni Mitsubishi Lancer EVO IX) -2:31,3.

Témata:  sport, motorismus, rally

Sport 2020

French Open 2020 (27. září - 11. října 2020, Paříž)
Los Vše o Roland Garros 2020

Velká pardubická (11. října 2020, Pardubice)
130. Velká pardubická ONLINE Vše o Velké pardubické 2020 Vítězové a historie dostihu

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.