Schumacher splatil dávný dluh | iSport.cz
25. prosince 2008 • 16:25

Schumacher splatil dávný dluh

Autor: ČTK
Archív
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sedminásobný mistr světa formule jedna Michael Schumacher věnoval 250.000 eur (zhruba 6,6 milionů korun) začínajícím německým závodníkům. Prozradil to v rozhovoru pro deník Bild.Sedminásobný mistr světa formule jedna Michael Schumacher věnoval 250.000 eur (zhruba 6,6 milionů korun) začínajícím německým závodníkům. Prozradil to v rozhovoru pro deník Bild.

"Doufám, že jeden nebo více mladých pilotů bude z těchto peněz těžit tak, jako kdysi já," uvedl Schumacher. Legenda motoristického sportu se tak chtěla odvděčit za finanční dotaci, kterou dostala sama na počátku své hvězdné kariéry.

Jak vysvětlil jeho dlouholetý manažer Willi Weber, v roce 1989 dostal Schumacher 250.000 marek, které mu umožnily závodit za tým formule 3. "Bez těchto peněz by jeho velká kariéra možná ani nezapočala," vzpomínal Weber.

 

MS v ragby

 

MS v ragby 2019 (20. 9. - 2. 11. 2019, Japonsko)
Program Program play-off Speciál k MS Pravidla a slovník pojmů

Články odjinud


Články odjinud