Lopraisova Tatra je nejhezčí | iSport.cz
2. ledna 2009 • 10:57

Lopraisova Tatra je nejhezčí

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Vůz Tatra Aleše Lopraise.
TOP VIDEA
RUDEJ FANDA o derby: Heča se parádně vyspal. Mám vzkaz pro Tetteha
MOMENTY sezony 19/20: Dominance Slavie, turbulentní Sparta či koronavirus
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ještě před startem legendární dakarské rallye dosáhl prvního úspěchu kamion Tatra Aleše Lopraise. Návštěvníci českého internetového serveru truck-forum.cz zvolili jeho žlutý speciál nejhezčím kamionem ve startovním poli.Lopraisova tatra v hlasování o Miss Dakar 2009 těsně porazila tovární stroj Ginaf Wufa Van Ginkela z Nizozemska a liaz Martina Macíka. Někteří fanoušci se však snažili pojmout anketu, která byla ukončena na Nový rok, trochu jinak a hlasovali pro jedinou pilotku kamionu ve startovním poli Elisabete Jacintovou.

To jim ale "neprošlo"."Tohle vítězství nás velmi těší a je příjemným rozptýlením při čekání na start rallye. Většina z nás truck forum na internetu navštěvuje a názor čtenářů nás zajímá.

O to víc jsme rádi, že se jim design a barevná úprava vozidla líbí a jistě jsou potěšeni všichni, kdo se na jeho podobě podíleli," uvedl Loprais, který věří, že se mu bude podobně dařit i v rallye. "Úspěch je zavazující, vždyť tyhle protivníky chceme porážet za pár dní i na závodní trati," dodal Loprais.Jubilejní 30. ročník Rallye Dakaru bude zahájen v sobotu v Buenos Aires.

Témata:  sport, motorismus, tatra, loprais
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud