Lopraisova Tatra je nejhezčí | iSport.cz
2. ledna 2009 • 10:57

Lopraisova Tatra je nejhezčí

Autor: ČTK
Vůz Tatra Aleše Lopraise.
TOP VIDEA
Redaktor Sportu Martin Hašek o syndikátu iSport-Váňa: Utvořili jsme super tým Redaktor Sportu Martin Hašek o syndikátu iSport-Váňa: Utvořili jsme super tým
Plzeň - Pardubice: Gulaš zlomil extraligový rekord, skóroval v desátém utkání po sobě, 2:0 Plzeň - Pardubice: Gulaš zlomil extraligový rekord, skóroval v desátém utkání po sobě, 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ještě před startem legendární dakarské rallye dosáhl prvního úspěchu kamion Tatra Aleše Lopraise. Návštěvníci českého internetového serveru truck-forum.cz zvolili jeho žlutý speciál nejhezčím kamionem ve startovním poli.Lopraisova tatra v hlasování o Miss Dakar 2009 těsně porazila tovární stroj Ginaf Wufa Van Ginkela z Nizozemska a liaz Martina Macíka. Někteří fanoušci se však snažili pojmout anketu, která byla ukončena na Nový rok, trochu jinak a hlasovali pro jedinou pilotku kamionu ve startovním poli Elisabete Jacintovou.

To jim ale "neprošlo"."Tohle vítězství nás velmi těší a je příjemným rozptýlením při čekání na start rallye. Většina z nás truck forum na internetu navštěvuje a názor čtenářů nás zajímá.

O to víc jsme rádi, že se jim design a barevná úprava vozidla líbí a jistě jsou potěšeni všichni, kdo se na jeho podobě podíleli," uvedl Loprais, který věří, že se mu bude podobně dařit i v rallye. "Úspěch je zavazující, vždyť tyhle protivníky chceme porážet za pár dní i na závodní trati," dodal Loprais.Jubilejní 30. ročník Rallye Dakaru bude zahájen v sobotu v Buenos Aires.

Témata:  sport, motorismus, tatra, loprais
 
Články odjinud


Články odjinud