Motorky na jihočeském rybníku | iSport.cz
2. ledna 2009 • 16:19

Motorky na jihočeském rybníku

Autor: ČTK
Rybník - ilustrační foto
TOP VIDEA
ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování
Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru
VŠECHNA VIDEA ZDE

Díky mrazivému počasí se po dvouleté pauze opět uskuteční mistrovství České republiky na ledové ploché dráze. Šampionát se pojede v sobotu na rybníku v rekreačním středisku Růžená u Milevska.Roli české jedničky se pokusí potvrdit nejúspěšnější domácí jezdec posledních let Antonín Klatovský, kterého čeká první start v sezoně.

Do závodu se přihlásilo 19 jezdců z šesti zemí. Klatovskému se pokusí zkomplikovat cestu za titulem i jeho mladší bratr Jan, který má za sebou turné ve Švédsku. Na start se postaví i další čeští reprezentanti Jan Pecina, Andrej Diviš a Martin Běhal.

Antonín Klatovský obhajuje tituly z let 2005 a 2006. "Na každý závod doma se vždy těším a tenhle bude zvláštní i tím, že si ho vlastně i sami pořádáme," řekl jezdec, který nedaleko Růžené bydlí.

"Zatím jsem měl hodně práce u nás v restauraci, i proto jsem vynechal stejně jako loni švédské závody," uvedl Klatovský, jenž absolvoval první tréninkové jízdy až v tomto týdnu. Manka v přípravě se neobává.
Sobotní závod odstartuje ve 13 hodin.

 
Články odjinud


Články odjinud