23. července 2012 • 11:39

Objednejte si exkluzivní SMS zpravodajství z Olympijských her

Autor:
Objednejte si exkluzivní SMS zpravodajství z OH
TOP VIDEA
Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje
LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Olympijské hry v Londýně jsou za dveřmi, nenechte si ujít nic důležitého. Objednejte si exkluzivní zpravodajství, které budete dostávat pomocí SMS zpráv do vašeho mobilního telefonu.Je to jednoduché! Podle vašeho operátora si vyberte kód, který odešlete v SMS na telefonní číslo opět podle vašeho operátora. To je vše a můžete se těšit na exkluzivní zpravodajství!

T-Mobile: pošlete SMS ++LONDYN na 4616
Telefónica O2: pošlete SMS BP LONDYN na 999888
Vodafone: pošlete SMS +LONDYN na 90777

Více informací na www.isport.cz/mobil

Aktivní v období 20.7. – 13.8.2012. T-Mobile a Telefónica O2: 49 Kč/celé období; Vodafone: 2,00 Kč/SMS. Ceny uvedeny vč. DPH. Provozuje Ringier Axel Springer CZ a.s. Tech. zajišťuje ATS Praha.

Témata:  sport, olympijské hry, sms
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze