Škodovka zůstává partnerem ČOV | iSport.cz
25. května 2009 • 15:03

Škodovka zůstává partnerem ČOV

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Olympijská vlajka v rukou čínských vojáků
TOP VIDEA
Prymula hrozí omezeními. Zavře hokej krám? Na fotbale možná limit 3 000
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto prodloužila sponzorskou smlouvu s Českým olympijským výborem (ČOV) i na další čtyřleté období. Škoda tak spekulace, podle kterých firma i kvůli globální ekonomické krizi vážně uvažovala o ukončení spolupráce.Partnerství středočeského podniku a ČOV trvá už od olympijských her v roce 1992 v Barceloně.

"Český olympijský tým skvěle reprezentuje Českou republiku a Škoda Auto dělá této zemi rovněž skvělou reklamu. Spojení je logické," uvedl v tiskové zprávě Reinhard Jung, předseda představenstva Škoda Auto.

I předseda ČOV Milan Jirásek vyjádřil potěšení nad podpisem smlouvy. "Je to jeden ze stabilních partnerů," prohlásil šéf ČOV a na dnešním plenárním zasedání při příležitosti 110. výročí založení nejvyššího českého sportovního orgánu předal zástupcům firmy za spolupráci medaili Tibi Gratis, v překladu Díky Tobě.

Škoda Auto tak zůstává jedním ze čtyř generálních partnerů ČOV, kterými jsou také Pilsner Urquell, ČEZ a RWE. Podle některých informací od nich ČOV dostává zhruba 40 milionů korun na čtyřletý olympijský cyklus. Nová smlouva s automobilkou je podle zákulisních informací podepsána na nižší částku než v minulém olympijském cyklu.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud