19. července 2012 • 10:58

VIDEO: Krásky na vlnách. Surfařkám vládne Gilmorová

Autor:
Stephanie Gilmorová získala titul už popáté.
TOP VIDEA
Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale? Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale?
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mezi světovými surfařkami vévodí. Vítězstvím na Roxy Pro Biarritz získala australská surfařka Stephanie Gilmorová už pátý mistrovský titul v kariéře. Tentokrát to však stálo za to. Triumfovala na nejznámější biatrritzké pláži Grande-Plag.Stala se první surfařkou, která vyhrála čtyři tituly na čtyři pokusy (2007 – 2010). Po roce pauzy ovšem získala Australanka Stephanie Gilmorová i ten pátý.

Vítězstvím ve francouzském Biarritzu.

„Když jsem se ráno probudila, říkala jsem si, že to nedám. Ale jak den postupoval, začalo se vše měnit, bylo mi lépe a také jsem si i začala věřit. Francie je pro tyto akce speciální, jen kolik se přišlo. Myslím, že se rozpláču,“ říkala dojatá Gilmorová.

„Tento rok jsem dělala všechno pro to, abych zlepšila svou kondici a techniku. Ale hlavně se soustředila na to, aby mě surfování pořád bavilo,“ dodala.

Její vítězství jen potvrdilo její ženskou nadvládu v tomto sportu. A to je jí teprve čtyřiadvacet let.

Podívejte se, jak Stephanie Gilmorová vyhrála svůj pátý titul:

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze