Hilgertová byla čtvrtá v kvalifikaci | iSport.cz
28. května 2009 • 15:46

Hilgertová byla čtvrtá v kvalifikaci

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Štěpánka Hilgertová
TOP VIDEA
Trpišovský: Skvělý terén, dobrá kombinace. Bylo hodně místa
Vondrášek po debaklu: Není o čem. Slavia celý zápas lepší, červená přísná
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kajakářka Štěpánka Hilgertová obsadila na mistrovství Evropy ve vodním slalomu v Nottinghamu v kvalifikaci čtvrté místo. Do dvacetičlenného semifinále kromě ní prošly také Irena Pavelková a Marie Řihošková.Dvojnásobná olympijská vítězka Hilgertová za vítěznou Rakušankou Corinnou Kuhnelovou zaostala o 2,98 vteřiny. Pavelkové s Řihoškovou si účast v semifinále zajistily patnáctým, respektive šestnáctým nejrychlejším časem.

Do semifinále postoupili i stříbrní deblkanoisté z olympiády v Pekingu Jaroslav Volf s Ondřejem Štěpánkem, kteří obsadili páté místo. Ve dvacetičlenném semifinále se také představí zbývající české posádky Jaroslav Pospíšil s Davidem Mrůzkem (11. místo) a Marek Jiras s Tomášem Máderem (17.).

Kvalifikace nezačala nejlépe pro olympijské šampiony bratry Pavola a Petera Hoschornerovy, kteří v první jízdě nasbírali 100 trestných vteřin. Díky novým pravidlům se však počítá pouze lepší ze dvou kvalifikačních jízd a slovenská dvojice si časem 92,43 ve druhé jízdě dojela pro první místo.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud