27. července 2009 • 12:07

Zemřel jí bratr, na šampionátu končí

Autor:
Nayová
TOP VIDEA
Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán
Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Plavkyně Meagen Nayová předčasně opouští mistrovství světa v Římě. Dvacetiletá Australanka se po tragické autonehodě svého staršího bratra rozhodla vrátit do vlasti."Tým je pro mě jako druhá rodina. Každý se mi snažil pomoci a podporovali mě. Nevím, jak jim mám poděkovat," citovala dnes Nayovou agentura Reuters.

Plavkyně se o smrti osmadvacetiletého bratra Amose dozvěděla v neděli před startem rozplaveb štafet na 4x100 metrů volný způsob. Přesto k závodu nastoupila a pomohla týmu do finále, v tom už však chyběla.

Po odletu do Austrálie zmešká závody na 200 metrů volný způsob, 200 metrů prsa a v kraulové štafetě na 4x200 metrů.Celá záležitost je pro australskou plavkyni o to horší, že právě na následky autonehody zemřel i její otec Robert. Stalo se tak v roce 1992, kdy byly Nayové čtyři roky.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, plavání, Nayová
 Klasická verze
Mobilní verze