Bez šance. Volejbalisté Liberce v Lize mistrů padli v italské Civitanově

0
Dodnes slýchám, že jsem zlomil Labantovi nohu, říká Gabriel. Chovanec ho podržel
Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?

Volejbalisté Liberce neuhráli ve druhém utkání skupiny B v Lize mistrů ani set. Dukla prohrála v italské Civitanově s domácím favorizovaným celkem 0:3 po setech 21:25, 15:25 a 20:25.

S Civitanovou hrála Dukla také v minulém ročníku a ve dvou zápasech nezískala ani set, stejně dopadl výběr kouče Michala Nekoly i tentokrát.

V prvním setu Dukla vedla 8:7, ale pak po sérii servisů bývalého italského reprezentanta Jiřího Kováře, rodáka ze Zlína, Civitanova vývoj otočila. Druhý set měl jasný průběh a Liberec na soupeře nestačil. Ve třetí sadě český tým dlouho vedl, ještě 17:15, ale sadu nezískal a zápas ztratil za necelou hodinu a čtvrt.

Při vstupu do Ligy mistrů získal český mistr nečekaný bod za domácí prohru s polským celkem Resovia Rzeszów těsně v tie-breaku 15:17.

Třetí zápas ve skupině Duklu čeká na domácí palubovce, ve středu 18. ledna přivítá německý celek Recycling Volleys Berlín.