23. července 2017 • 08:21

Druhá prohra na Grand Prix. Češky nestačily na Německo ve třech setech

Autor:
Češky padly na Grand Prix teprve podruhé, nestačily na Německo (Ilustrační foto)
TOP VIDEA
Samková: Bylo to těžší než v Soči. Holky se hrozně zlepšily Samková: Bylo to těžší než v Soči. Holky se hrozně zlepšily
12. den na ZOH: Ester vs. Nagano, Češi vs. plexi, Fourcade vs. všichni 12. den na ZOH: Ester vs. Nagano, Češi vs. plexi, Fourcade vs. všichni
VŠECHNA VIDEA ZDE

České volejbalistky na závěrečném turnaji Grand Prix v Kanadě neuhrály ani set s Německem. Jistý účastník ostravského Final Four zvítězil 25:18, 25:21, 25:15 a upevnil si před českým týmem třetí místo v tabulce druhé divize.Dnes jsou v Richmondu na programu poslední zápasy základní části soutěže, tým trenéra Zdeňka Pommera se utká s domácím výběrem. O příštím víkendu Grand Prix vyvrcholí finálovým turnajem v Ostravě, v němž budou o postup do elitní divize bojovat vedle českých a německých volejbalistek ještě Korejky a Polky.

Český tým v osmém utkání teprve podruhé prohrál, na předchozím turnaji nestačil ještě na Portoriko, s kterým má v soutěži bilanci 1:1. Němky naproti tomu zvítězily v Grand Prix posedmé za sebou, jediný nezdar si připsaly hned na úvod s aktuálním lídrem tabulky Koreou. O konečném pořadí rozhodne až dnešní poslední hrací den, mezi prvními třemi týmy jsou jednobodové rozdíly.

Turnaj Grand Prix volejbalistek, 2. divize v Richmondu (Kanada):

ČR - Německo 0:3 (-18, -21, -15)

Sestava body ČR: Purchartová 4, Toufarová 8, Nachmilnerová 7, Kossányiová, Mlejnková 13, Smutná 1, libero Dostálová - P. Kojdová 5, Kopáčová 2, Vincourová 1, Kohoutová, libero Vaňková. Trenér: Pommer.

Nejvíce bodů Německa: Pollová 12, Frommová 10.

Rozhodčí: Charles (Trin.), Grassová (Braz.). Čas: 75 min. Diváci: 1350.

Kanada - Peru 3:1 (-20, 17, 17, 21)

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze