29. října 2008 • 10:32

Souboj krajanů vyhráli Bíza a Rotrekl

Autor:
Plážoví volejbalisté
TOP VIDEA
Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Plážoví volejbalisté Michal Bíza s Pavlem Rotreklem vyšli vítězně z českého souboje na turnaji Světového okruhu v Manámě a postoupili do třetího kola.Dvojice, která spolu hraje v elitním seriálu poprvé, dnes porazila Jana Dumka s Martinem Tichým 2:1 na sety za 55 minut.

Ve čtvrtek čeká Bízu s Rotreklem už druhé utkání s německým párem Sebastian Dollinger, Stefan Windscheif, který zdolali v úterý v kvalifikaci ve třech setech.

Čeští hráči mají jistotu, že obsadí nejhůře deváté místo, které je spojeno s prémií 5500 dolarů. Dumek s Tichým budou pokračovat v opravném pavouku.

Bíza s Rotreklem po úterních dvou vyhraných zápasech v kvalifikaci v prvním kole deklasovali čtvrtou nasazenou dvojici Alexej Kulinič a Alexandr Djačenko z Kazachstánu. Čeští volejbalisté zvítězili 21:13 a 21:12.

Dumek s Tichým porazili dvakrát 21:19 Italy Franceska Giontellu s Paolem Nicolaiem, kteří byli v zápase papírovými favority.

Výsledky:
1. kolo: Bíza, Rotrekl (ČR) - Kulinič, Djačenko (4-Kaz.) 2:0 (13, 12), Dumek, Tichý (ČR) - Giontella, Nicolai (It.) 2:0 (19, 19).
2. kolo: Bíza, Rotrekl - Dumek, Tichý 2:1 (16, -19, 7).

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>
Klasická verze
Mobilní verze