4. března 2010 • 19:38

27. kolo: ženy Frýdku-Místku podlehly jasně Olympu

Autor:
Ilustrační foto.
TOP VIDEA
Vítková slavila medaili v Českém domě. Kdo ji nejvíc dojal? Vítková slavila medaili v Českém domě. Kdo ji nejvíc dojal?
Milan Antoš a Jiří Lípa hodnotí prohru s Ruskem: Zlomem byly nevyužité přesilovky Milan Antoš a Jiří Lípa hodnotí prohru s Ruskem: Zlomem byly nevyužité přesilovky
VŠECHNA VIDEA ZDE

V extralize volejbalistek nadále zuří boj o druhou pozici za suverénním Prostějovem. Druhý celek tabulky Frýdek-Místek dnes hladce prohrál 0:3 v hale Olympu Praha, který se posunul na třetí místo, čtvrté Brno má však zápas k dobru.Vedoucí Prostějov ani tentokrát nezaváhal a v Olomouci vyhrál i 23. zápas v sezoně.Olymp zahájil utkání ve velkém stylu. Od prvního míče zatlačil svého soupeře do defenzivy výborným servisem a hrou bez chyb. Výsledkem byl snadný zisk prvního setu.

V druhém dějství začal Frýdek-Místek lépe podávat a vedl až do stavu 16:12. Poté ale hostující hráčky udělaly několik nevynucených chyb a Olympu se podařilo stav srovnat. V koncovce kralovala Tereza Vanžurová, která čtyřmi úspěšnými útoky zajistila Pražankám druhý set.

Otřesený a zklamaný Frýdek-Místek vstoupil do třetí sady velmi špatně. Olymp si záhy vypracoval náskok a v závěru po několika chybách už hostující volejbalistky rezignovaly.

Prostějov znovu prokázal svou extratřídu a k výhře 3:0 v Olomouci dokráčel bez sebemenších komplikací. Domácí tým dokázal držet s obhájcem titulu krok pouze v úvodu druhého a třetího setu.

Skupina I:

Olomouc - Prostějov 0:3 (-13, -16, -12),
Olymp Praha - Frýdek-Místek 3:0 (14, 23, 18).

Skupina II:

Liberec - Šternberk 2:3 (-19, 19, -18, 18, -12),
Přerov - Ostrava 1:3 (-22, -22, 16, -20).

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze